www.belistar.cz - Facebook www.belistar.cz - Instagram www.belistar.cz - Youtube
Romantické prostírání
Romantické prostírání
Elegantní prostírání
Elegantní prostírání
Elegantní ubrousky
Elegantní ubrousky
Luxusní ubrousky
Luxusní ubrousky
Banketové sukně
Banketové sukně
Luxusní šerpy
Luxusní šerpy
Netradiční barvy
Netradiční barvy
LED koncept
LED koncept
Úvod
Produkty a materiály Duni
Katalogy ke stažení
 E-SHOP 
Videa
Fotogalerie
Rady, tipy, návody
Kontakt
Svatební prostírání
Svatební prostírání
Svíčky, svícny
Svíčky, svícny
Banketové ubrusy
Banketové ubrusy
Perforované šerpy
Perforované šerpy
Prostírání na každou příležitost
Prostírání na každou příležitost
Skládání ubrousků
Skládání ubrousků
RADY, TIPY, NÁVODY

Svatební inspirace

S příchodem května se svatební sezóna rozbíhá na plné otáčky. Plánujete svatbu? Zajímají Vás letošní svatební trendy ve stolování? Samozřejmě se každá nevěsta může rozhodnout, zda bude trendy následovat, nebo se jimi jen inspiruje případně už má dávno jasno v tom, jak bude její svatba vypadat. Možná v následujících řádcích najdete něco, co Vás osloví.

Téma

Současné svatby jsou různorodé a v poslední době se setkáváme i s různými tématy. Na internetu najdete mnoho inspirace na svatební téma jako např. Andělé, Popelka, Divoký západ, Piráti z Karibiku, Malá mořská víla, Star Wars a podobně. Vždy je vhodné jim přizpůsobit nejen oblečení svatebčanů, ale i dekorace a úpravu stolu.
Tvořivosti a představivosti se meze nekladou, jen nezapomeňte dopředu upozornit hosty, že jste fanoušky konkrétního tématu který bude Váš svatební den doprovázet, aby nebyly příliš překvapení.

Svatby inspirované tématem Star Wars a Malou mořskou vílou (zdroj pinterest.com) Luxusní bílé ubrousky se třpytkami můžete využít pro tematické svatby. Najdete je i v jiných barvách na www.belistar.cz


Svatby inspirované tématem Star Wars a Malou mořskou vílou (zdroj pinterest.com)

Luxusní bílé ubrousky se třpytkami můžete využít pro tematické svatby. Najdete je i v jiných barvách na www.belistar.cz

Styl

V minulosti byly svatby obvykle jedna jako druhá. Velmi se sobě podobaly, a když jste na své svatbě neměli to, co měla Anča z vedlejší vesnice, tak se o Vás mluvilo ještě velmi dlouho. V dnešní době jsou svatby naprosto odlišné. Nedávno jsem mluvila s kamarádkou, která se tento rok chystá účastnit čtyř svateb a každá z nich bude jiná. Jedna klasická vesnická v kulturáku se všemi tradicemi, které k takové události patří, druhá romantická v krásném historickém kostele, třetí maličká jen pro pár lidí a čtvrtá rodinná v restauraci. Zvolit si ale můžete také, středomořský styl, styl aktuálního ročního období , nebo řekněme retro, swingové období, případně svatbu ve stylu středověku.

Svatby v různých stylech - zahradní párty, romantická, středověk (zdroj pinterest.com)
Ubrousky Elegance Lily naleznete na www.belistar.cz

Barvy

Pokud nepatříte mezi fanoušky konkrétního tématu a ani nevyznáváte určitý vyhrazený styl, můžete svou svatební výzdobu osvěžit barvami. Stačí ke klasické bílé přidat doplňky v jiné barvě. Ti, odvážnější mohou experimentovat a bílou vůbec nepoužít, případně použít pouze jako podklad. Trendovými barvami jsou v roce 2017 metalické odstíny, ale i neutrální barvy. Klasika ve formě zlaté a stříbrné barvy se ze svého trůnu postupně vytrácejí a přenechávají žezlo méně standardním metalickým odstínům jako jsou měděná a růžové zlato. Působí velmi moderně a zároveň romanticky a celou výzdobu krásně oživí. Použít je můžete nejen na vázy, květiny a svícny, najít můžete i ubrusy, ubrousky, ozdobné talíře a další. Pokud Vám metalické barvy nic neříkají, můžete jít cestou velmi aktuálních neutrálních odstínů jakými jsou béžová, hnědošedá, či modrošedá. Tyto barvy můžete osvěžit drobným doplňkem zlaté například v podobě malých svícnů na čajové svíčky, jmenovek se zlatým textem nebo, ubrousků převázaných zlatou stužkou.

Trendové barvy roku 2017 (zdroj pinterest.com)

Ubrousky Elegance Crystal v různých odstínech a Royal White najdete na www.belistar.cz
Hedvábné ubrousky Dunisoft nabízíme v široké škále barev na www.belistar.cz

Vzory

Barvy můžete používat samostatně, využít vzory, ve smyslu kombinace více barev, nebo barvy na bílém podkladu. Vzorů se vůbec nemusíte bát, krásně Váš svatební stůl osvěží. Ze vzorů jsou aktuálně nejvíce trendové proužky a tečky. Ti odvážnější je mohou klidně zkombinovat. Použít můžete i stále moderní klikatý pásek metalické barvy, který byl v zahraničí největším hitem minulé sezóny. Pro romantickou svatbu ve stylu zahradní párty mohou být krásným doplňkem dekorace plné kvítků. Letos zaznamenávám také nárůst lidových motivů rámci dekoračních trendů. Pokud plánujete romantickou svatbu na venkově, vzor lidových motivů může být tím, co právě hledáte.

Nebojte se vzorů (zdroj pinterest.com)

Na závěr

Jak vidíte, nabídka a možnosti jsou skutečně široké. Rozhodně se ale nemusíte bát trendům nenaslouchat a zůstat u krásné bílé klasiky, která se třeba stane brzy novým trendem. Kdo ví ...? Důležité je, aby tento Váš den byl podle Vašich představ, abyste si ho užili a nestali se obětí nekonečných příprav a přemýšlení o kombinaci dekorací. V našem e-shopu www.belistar.cz najdete různé druhy textilních i papírových ubrousků a jiných papírových produktů, textilní ubrusy a banketové sukně i na míru. Pokud by ste nemohli najít to, co hledáte, napište nám, rádi pomůžeme.

Užijte si přípravy a celý svůj svatební den.

Chcete se naučit skládat ubrousky jako profesionál v nejlepší restauraci ???
Po přihlášení Ebook ZDARMA – knížka, kde naleznete návody na 26 skládaček z ubrousků.