www.belistar.cz - Facebook www.belistar.cz - Instagram www.belistar.cz - Youtube
Romantické prostírání
Romantické prostírání
Elegantní prostírání
Elegantní prostírání
Elegantní ubrousky
Elegantní ubrousky
Luxusní ubrousky
Luxusní ubrousky
Banketové sukně
Banketové sukně
Luxusní šerpy
Luxusní šerpy
Netradiční barvy
Netradiční barvy
LED koncept
LED koncept
Úvod
Produkty a materiály Duni
Katalogy ke stažení
 E-SHOP 
Videa
Fotogalerie
Rady, tipy, návody
Kontakt
Svatební prostírání
Svatební prostírání
Svíčky, svícny
Svíčky, svícny
Banketové ubrusy
Banketové ubrusy
Perforované šerpy
Perforované šerpy
Prostírání na každou příležitost
Prostírání na každou příležitost
Skládání ubrousků
Skládání ubrousků
RADY, TIPY, NÁVODY

Uklidit koupelnu efektivně?

Uklidit koupelnu efektivně

Koupelna je místo, které co se týče úklidu, dá jednomu pěkně zabrat. Nepořádek a nečistota se tam hromadí každý den a udržet tohle místo křišťálově čisté prostě nejde. Tady se žije a tam musíme každý den pořádně uklidit koupelnu. Je jedním z míst, kde je vidět na první pohled zanedbání. Důležitý je každodenní úklid, který nezabere ani tři minutky.

Zkuste tedy s námi věnovat každý večer tři minutky své koupelně. Slibujeme – víc to trvat nebude!

Odmaštění vany!

Pokud jsou všichni členové rodiny již se vším hotovi, nastříkejte do vany přípravek pro odmaštění a čistotu koupelny. Jsou to většinou velmi voňavé a příjemné spreje, které efektivně rozpouští kožní maz a špínu, jež by mohla na vaně ulpět. Také dobře působí proti skvrnám, například od barev na vlasy. Nastříkejte a nechte působit.

Zrcadlo přejeďte měkkou utěrkou

Uklidit koupelnu efektivně V mezidobí přejeďte zrcadlo měkkou utěrkou, v případě zašpinění na něj stříkněte trochu přípravku na okna (nebo v nouzi postačí i trocha vody nebo citronová šťáva či ocet), jen tolik, aby se na něm neusazovala nová a nová špína.
 

Uklidit koupelnu s octem a měkkým hadříkem

Uklidit koupelnu efektivně Zatímco stále ještě působí čistič vany, můžete stejný prostředkem, jako jste čistili zrcadlo, přejet i baterie. Pro každodenní údržbu stačí je pouze otřít měkkým hadříkem a zbavit je vlhkosti či mastné špíny. Jednou za čas je můžete octem zbavit vodního kamene.
 

Je čas spláchnout vanu

Nyní je čas spláchnout vanu, houbičkou dočistit případné nečistoty a pak například starým ručníkem vysušit kouty, okraje vany a místa, kde zůstává vlhkost a na těch místech se potom tvoří plíseň. Budete-li dbát na vysušení alespoň jednou denně, snížíte tím riziko vzniku plísní. Přejeďte utěrkou také kachličky nebo povrch sprchového koutu či vany. Hadříkem vysušte podlahu.

Netrvalo to ani tři minuty!

TIP pro sprchový závěs:

Těžko se čistí a tak můžete přemýšlet, co s ním. Usazují se na něm kapky vodního kamene, nečistoty a někdy i plísně. Řešení je jednoduché. Dejte ho jednou za čas do pračky, prací cyklus na jemné prádlo a nechte vyprat bez ždímání. V případě výskytu plísní použijte do pracího prášku bělidlo. Po vyprání ho zase pověste na místo, krásně uschne a vyrovná se.

Chcete se naučit skládat ubrousky jako profesionál v nejlepší restauraci ???
Po přihlášení Ebook ZDARMA – knížka, kde naleznete návody na 26 skládaček z ubrousků.